ברוכים הבאים לאתר של פרופ' אלון סקופ, מומחה לרפואת עור.

פרופ' אלון סקופ בוגר התכנית היוקרתית לאבחון מוקדם וטיפול בסרטן עור במרכז המוביל Memorial Sloan Kettering Cancer Center בניו יורק.

פרופ' סקופ מנהל את המרכז לאבחון מלנומה וסרטן עור במכון לסקר רפואי במרכז הרפואי שיבא, וחבר בסגל המחקר של המחלקה לסרטן עור ב- Memorial Sloan Kettering Cancer Center. פרופ' סקופ הינו יו"ר החוג הישראלי לדרמוסקופיה, חבר ועד האיגוד הישראלי לרפואת עור ויו"ר ועדת חינוך של רופאי העור בישראל. 

תחומי העיסוק העיקריים של פרופ' סקופ כוללים אבחון מוקדם של סרטן עור, מעקב אחר מטופלים בסיכון מוגבר לסרטן עור, מעקב אחר ילדים עם נקודות חן מולדות, שימוש בטכנולוגיות מתקדמות של הדמיה לא פולשנית לאבחון סרטן עור, וטיפול בתופעות לוואי עוריות של כמותרפיה ובבעיות עור בחולי סרטן.

פרופ' סקופ הינו חוקר ומרצה בעל שם עולמי בתחום אבחון מוקדם של סרטן עור באמצעות הדמיה לא פולשנית של העור, ופירסם למעלה מ-100 מאמרים מדעיים ופרקים בספרות המקצועית. בשנת 2009, זכה בפרס היוקרתי של החוקר המוביל בעולם בתחום הדרמטוסקופיה מטעם ה- International Dermoscopy Society. בשנים 2012 ו- 2015, פרופ' סקופ הוזמן כמרצה מרכזי (keynote speaker) בקונגרסים הבינלאומיים לדרמוסקופיה. בין השנים 2011-2015, זכה במענק מחקר לחוקר מצטיין מהאיחוד האירופי. בשנת 2016, פרופ' סקופ זכה במענק מחקר רב-שנתי יוקרתי מהקרן הלאומית למדע ובפרס קרן פרידנברג להצעת מחקר מצטיינת. בשנים 2017 ו- 2018 זכה פרופ' סקופ להימנות על רשימת הרופאים הטובים בישראל של מגזין פורבס, בתחום רפואת עור וגידולי עור. בנוסף, פרופ' סקופ זכה בפרס מענק מחקר ע"ש מייסדי חברת טבע עבור מחקרו המדעי. 

לפרטים נוספים אודות פרופ' סקופ »

למה לצפות בבדיקה בקליניקה »